Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв спростував інформацію прес-служби
обласної ради про те, що 14 сіл Заставнівського та Кіцманського районів
можуть втратити статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.
Про це Михайло Папієв заявив на брифінгу в понеділок.
"Звідки ви це взяли? Давайте не будемо використовувати ту інформацію, яка абсолютно не відповідає дійсності", - сказав журналістам голова ОДА.
Про це Михайло Папієв заявив на брифінгу в понеділок.
"Звідки ви це взяли? Давайте не будемо використовувати ту інформацію, яка абсолютно не відповідає дійсності", - сказав журналістам голова ОДА.
"Як
колишній міністр і нардеп, я не одноразово опікувався фінансуванням
усіх програм соціального захисту чорнобильців. У планах обласної
державної адміністрації, і в мене, як голови ОДА, немає ініціативи
внесення жодних змін щодо статусу територій, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи", - додав Михайло Папієв.
"Якщо ви ініціюєте це питання, скажу відразу – я його підтримувати не буду", - сказав губернатор журналістам.
Нагадаємо, у п’ятницю на сайті обласної ради з’явилася інформація про те, що 14 сіл Чернівецької області можуть позбутися статусу постраждалих від аварії на ЧАЕС.
У зверненні, яке опублікували на сайті ради, однопартійці голови ОДА –
фракція Партії регіонів – звернулися до своїх колег з проханням не
голосувати за прийняття такого рішення, якщо його внесуть на розгляд
сесії.
В 1998 г. КМУ утвердило "новую" форму начисления пенсий для лиц действительной срочной службы.
ОтветитьУдалить"Бумажка" отменяла действующую статью 59 п.3 начисления пенсий и вводила новую норму - 70 руб. мин.з/п "установленной" в закрытой зоне........
С 1998 г. срочники выигрывали суды и возвращали себе право пенсий начисление с пятикратной минимальной заработной платы установленной в Украине.
С 2002 г. шла "война" ПФУ, Мин.соц.политики и КМУ обращались в ВРУ о замене формулировки ст.59 п.3
Самым ярым и настырным в изменении ст.59 п.3 был Папиев, который утверждал, что около 100 (ста) человек инвалидов СА (на 2002 г.) при выполнении действующей ст.59 п.3 нанесут бюджету Украины "непоправимый вред"....
Я лично выиграл суд в 2005 г. , но радовался не долго в 2006 г. ВРУ приняли изменения к ст.59 п.3 в которой отменили начисление пенсий для инвалидов ЧАЭС с пятикратной мин.з/п установленной в Украине на - "заработок" мин. з/п в закрытой зоне 70 руб (1986 г.)......перевели снова на минималку. Правда я за всю жизнь всего то 2 месяца успел получить пенсию по чернобыльскому закону (ст.59 п.3) ну и снова на минималку.....
На мой вопрос к Папиеву (2006 г.) сколько получал в зоне в 1986 г. срочник он ответил так -....я не должен знать сколько зарабатывал срочник....нужно было не подчиняться приказу и в зону не ехать, а учиться, получить образование, а только потом ехать........
"Зарабатывал" (12 руб.в мес. 3 зона май-июль 1986 г.), а откуда знать Папиеву, что отказываясь выполнять неофициальный приказ (директива секретно) срочник подпадал под действие военного трибунала.......и давали по полной (показательно).
Вот такой мудак..........Папиев ему верить себя обмануть.
У Чернівецьку обласну раду надійшли експертні висновки про радіологічний стан населених пунктів Чернівецької області, які підготувала експертна група, створена Національною комісією з радіаційного захисту населення України.
ОтветитьУдалитьЯк зазначає прес-служба облради, експертна група дійшла висновку, що 14 населених пунктів Заставнівського та Кіцманського районів не відповідають критеріям зонування і не можуть бути віднесені до зон радіоактивного забруднення, встановлених чинним законодавством України.
Буковинські депутати пропозицію про зміну статусу населених пунктів не підтримали, як і органи місцевого самоврядування і виконавчої влади Кіцманського та Заставнівського районів, Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації а також громадська організація «Чорнобильці Буковини».