22 марта 2013 г.

Відбулося засідання активу Чернігівської облорганізації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

Розширене засідання Президії ради та активу Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” відбулося 21 березня 2013 року.




У роботі Президії взяли участь актив Чернігівського обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, запрошені представники органів виконавчої влади, головного управління Пенсійного Фонду України в області. 

У засіданні взяла участь директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрченко Л.М.

У своєму виступі Лариса Михайлівна з великою повагою відгукнулася про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та окреслила ряд питань над якими працює Департамент для поліпшення соціального захисту чорнобильців спільно з громадськими організаціями.

На зустрічі обговорено питання сфери соціального захисту, які займають центральне місце в Меморандумі про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”. Проаналізовано хід його виконання, починаючи з моменту його підписання, наголошено на низці питань, які можуть вирішитися успішно тільки при тісній співпраці.

Зокрема, це стосується внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали” внаслідок Чорнобильської катастрофи. Актуальними на даний час є питання санаторно-курортного лікування та оздоровлення, пенсійного та медичного забезпечення, про що йшла мова під час зустрічі. На численні запитання представників громадських організацій чорнобильців надані відповіді.

Окреслено план дій щодо відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи. Прийняте рішення спільно опрацювати пропозиції щодо змін у законодавстві стосовно чорнобильців та внести на розгляд народних депутатів України від області.

Керівники громадських організацій чорнобильців подякували Департаменту соціального захисту населення, а в їх особі обласній державній адміністрації за співпрацю у розв’язанні актуальних проблем постраждалих від Чорнобильського лиха людей.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністраці




3 комментария:

  1. Анонимный22.03.2013, 23:33

    Все ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ области, тронуты незаурядным"вниманием" упомянутой кучки этих моральных уродов, жуликов, мошенников и проходимцев "из кефирного заведерния"(как сказал О.БЕНДЕР), которое по великому недорозумению и ошибке считают социальным.
    Но надеемся, не за горами день расплаты, намедни амнистия прошла, так-что просьба не печалиться, высвободившихся мест всем дюже грамотным керовникам хватит.
    На зависть другим чинушам, у вас появится завидная возможность оценинить и сменить оценку истинным человеческим ценностям

    ОтветитьУдалить
  2. А СУДЬИ КТО?24.03.2013, 18:34

    ТАК ГДЕ ПРАВДА ?

    Звернення до побратимів - чорнобильців України від РАДИ Чернігівської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"
    Хто розділив ліквідаторів на «білих» і «чорних»?

    З 1 січня 2012 року почала діяти Постанова Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

    Кого і якої категорії ліквідаторів торкнулося підвищення пенсії? Вивчаючи 9-й пункт цієї Постанови, в якій приведена формула для розрахунку пенсії, можна зробити висновок, що 30% ліквідаторам 1-ї категорії нарахована пенсія вд 3500 до 8200 грн. В основному, такі розміри пенсій призначені тим, у кого на той час, 1986 – 1990 роки, були великі заробітні плати, від 1000 до 3000 рублів. Хто із числа ліквідаторів отримував велику заробітну плату? По-перше, це – працівники (персонал) Чорнобильської АЕС, шахтарі, які прокопували тонель та деякі високі чини. 70% ліквідаторів 1-ї категорії отримують мінімальні пенсії: 1 група інвалідів – 2250грн.; 2 група інвалідів – 2096грн.; 3 група інвалідів – 1849,50грн., бо в них заробітна плата була дуже низька: від 90 до 200 рублів.

    ХІБА ЦЕ СПРАВЕДЛИВО?
    ХІБА ЦЕ ПО ЗАСЛУГАХ?

    Ліквідаторів за наказом призвали на військові збори для виконання службового обов’язку з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    Ще раз наголошую:

    Нас послали в Зону відчуження (30-км. Зону) не гроші зароблять, а виконати наказ і військову Присягу!

    Незалежно від військових і спеціальних звань та посад ми виконували однаково службові обов’язки з виконанням робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    Роботи виконували однакові, а призначені пенсії отримали різні.

    ХІБА ЦЕ СПРАВЕДЛИВО? НІ!

    Хто кулуарно розроблював і готував вищезазначену Постанову?

    Андреєв Ю.Б. – Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»,

    Кобчик В.П. - Голова громадської організації ветеранів ЧАЕС та їхні подільники.

    Хто ці персонажі? Вони і є колишні працівники ЧАЕС, чкі заробляли гроші, і не маленькі. Тобто, вони і підганяли цю Постанову під себе. Про ліквідаторів вони не думали.

    Я хочу нагадати і спитати їх:

    · Хто покривав територію ЧАЕС рідиною?
    · Хто зрізав радіоактивно забруднений грунт і вивозив до могильників?
    · Хто освинцьовував їм робочі місця? Хто кожного дня у три зміни проводив дезактивацію об’єктів ЧАЕС? З ганчіркою, шваброю, ведром, лопатою і т.і.
    · Хто зкидав високоопромінені уламки з даху енергоблоку?
    · Хто відкачував радіоактивну воду з під реактору четвертого енергоблоку?
    · Хто очищав вентиляційну трубу та оглядові майданчики між 4-м і 3-м енергоблоками?
    · Хто укладав бетонні плити на проммайданчику ЧАЕС? Хто проводив радіаційну розвідку у тому числі з повітря?
    · Хто охороняв після вибуху Чорнобильську АЕС, місто Прип’ять?
    · Хто евакуював населення, а потім охороняв державне і приватне майно?
    · Хто патрулював і вів пропускний контроль?
    · Хто дезактував сховище відпрацьованого ядерного палива?
    · Хто гасив пожежу 23 травня 1986року на ЧАЕС, про яку мало хто знає?
    · Хто прибирав рудий ліс?

    І ще багато ХТО, ХТО і що робили?

    Всі ці роботи виконували ліквідатори – військовослужбовці, пожежники, правоохоронні органи, від рядового до генерала! Війська внутрішньої служби, серед яких 90% солдат строкової служби.

    У 54 статті в 4 розділі Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зазначено: «У всіх випадках розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими:

    по I групі інвалідності – 10 мінімальних пенсій за віком;
    по II групі інвалідності - 8 мінімальних пенсій за віком;
    по III групі інвалідності - 6 мінімальних пенсій за віком
    Дітям – інвалідам – 3 мінімальних пенсії за віком;»

    Це якраз і є справедливість!

    mailru Share on favorites More Sharing Services 3

    ОтветитьУдалить
  3. А СУДЬИ КТО?24.03.2013, 18:34

    Постановою Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» нас, ліквідаторів розділили на «білих» і «чорних».

    А про ліквідаторів другої категорії зовсім забули. Наче їх не існує. Не їх провина, що вони із своїх особистих причин із такими ж хворобами, як у ліквідаторів першої категорії, не стали інвалідами. Але вони мають право і заслуговують, щоб їм призначили пристойні пенсії на рівні не нижче інвалідів третьої групи. Теж саме стосується евакуйованих із зони відчуження.

    Шановні побратими - Чорнобильці!

    Якщо ви за ТАКУ справедливість, давайте докладемо і об’єднаємо свої зусилля, щоб відстояти нашу справедливість.

    Не будьте байдужими!

    Ви достойні найвищої уваги до вас з боку держави.
    Ви здійснили подвиг заради порятунку країни і всього світу.
    Хай ваші серця відгукнуться, пульсують одне до одного, щоб і нинішні покоління, і наші нащадки знали і пам’ятали ціну чорнобильського подвигу!

    За дорученням Ради
    Голова Чернігівської обласної організації
    Всеукраїнської громадської організації інвалідів
    «Союз Чорнобиль України» А.М.Лігун
    Share on vk Share on facebook Share on my

    ОтветитьУдалить