Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області звертає увагу тих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та піднімають питання про відновлення нарахування та виплати пенсій за судовими рішеннями, що основним документом, на підставі якого здійснюється їх пенсійне забезпечення, залишається постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Цей документ є основним нормативним документом для працівників пенсійних установ, тому що його чинність підтверджена рішенням Конституційного Суду України від 25.01.2012 року, а також ч.7 ст.20 Бюджетного Кодексу України.
Саме рішенням Конституційного Суду визначено, що Кабінет Міністрів України має право регулювати порядок та розміри соціальних виплат, які фінансуються за рахунок коштів Держбюджету. Зокрема, вищезазначеним рішенням передбачено, що забезпечення загальносуспільних потреб у соціальній сфері за рахунок коштів Державного бюджету повинно провадитися, виходячи з фінансових можливостей держави.
Источник: http://poltavapfu.gov.ua/
Конституционный суд признали недействительным и розогнали. Проснитесь
ОтветитьУдалитьВсе это очередной бред сивой кобылы в лунную ночь со стороны ПФУшных кондомов, которым давным-давно пора прочистить уши через зад, если эти уроды не слышат о постановлении ВРУ от 24 лютого 2014 року
ОтветитьУдалить№ 775-VII "Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді"
- Рішенням від 25 січня 2012 року № 3-рп/2012 у справі за конституційним поданням правління Пенсійного фонду України щодо офіційного тлумачення положень статті 1, частин першої, другої, третьої статті 95, частини другої статті 96, пунктів 2, 3, 6 статті 116, частини другої статті 124, частини першої статті 129 Конституції України, пункту 5 частини першої статті 4 Бюджетного кодексу України, пункту 2 частини першої статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України в системному зв’язку з окремими положеннями Конституції України Конституційний Суд України дозволив Кабінету Міністрів України "вручну" регулювати рівень соціальних виплат, притому що раніше Конституційний Суд України приймав з цього питання прямо протилежні рішення. Тим самим судді Конституційного Суду України фактично порушили право громадян на соціальний захист та достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, які передбачені статтями 46 та 48 Конституції України.
Констатуючи, що судді Конституційного Суду України, які приймали вищезазначені Рішення, порушили приписи статей 3, 19, 147-153 Конституції України, що є незабезпеченням верховенства Конституції України, порушенням обов’язку захищати конституційний лад держави, конституційні права та свободи людини і громадянина і протирічить змісту присяги судді Конституційного Суду України, чесному і сумлінному виконанню обов’язків судді Конституційного Суду України,