Фото: ТСН |
Відбувалися протестні акції під різними приводами, але спільна риса більшості – переважна аполітичність на початку з поступовим доповненням політичних вимог.
Виступи здебільшого були локальними, або територіально, або в розрізі соціальних груп, порушенням інтересів яких спричинені.
Багато протестів об’єднує бунт проти кричущої несправедливості, як це було у Врадіївці, Миколаєві, Семиполках тощо, чи з метою захисту своїх прав, як у Лисичанську, Первомайську, Чаусовому, акції чорнобильців, мовні протести тощо.
«Такі виступи переважно викликали співчутливе ставлення решти населення, однак без готовності активно підтримувати «чужі» інтереси. Саме це давало владі змогу «вирішувати проблеми в міру їх появи» й нейтралізувати протестні настрої, що хоч і притаманні, як засвідчують останні соціологічні дані, більшості українців (а понад третина взагалі готова взяти участь в акціях), однак украй фрагментовані у виявах. На відміну від, приміром, Болгарії, Туреччини, Бразилії чи Єгипту, де чинників для мобілізації сотень тисяч мітингувальників було не більше, ніж в Україні», - йдеться у статті.
Детальніше читайте у матеріалі Андрія Скуміна та Богдана Буткевича «Чи повстане Україна» у № 28 «Українського тижня».
Источник: Тиждень.ua
ВЫ ВЫБРАЛИ ЭТУ ВЛАСТЬ - теперь "еште" !!!! ..... Как можно было ГОЛОСОВАТЬ за ЗЕКА ????????????
ОтветитьУдалитьА мне эта власть пенсию подняла!
ОтветитьУдалитьСпасибо Виктор Федорович Вам!!!!!!!!!!!!!
Анонимный 13.07.13,13:08. А ты знаеш что у мелионов ета власть отняла, а тебе добавила тебе не стыдно совесть не мучает. А если на нашом мести были твои родители?
УдалитьМені теж ця влада пенсію підвисила, що правда то правда!
ОтветитьУдалитьРаніш навіть на ліки не вистачало, а зараз ще й морозиво купую собі!!!!
Так що немає тут ніякої провокації, що правда то правда.